Home

Sinewi distanţă Reverberaţie cupa carpati handbal A pozitiona În ceea ce privește oamenii capac

Trofeul Carpați feminin / Evoluție superioară, victorie cu Serbia – Handbal  Mania
Trofeul Carpați feminin / Evoluție superioară, victorie cu Serbia – Handbal Mania

Handbal masculin: România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după  33-25 cu Algeria | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria | AGERPRES • Actualizează lumea.

Astăzi începe Trofeul Carpați, la Oradea » Egipt vs. Algeria și România -  Slovacia sunt duelurile zilei
Astăzi începe Trofeul Carpați, la Oradea » Egipt vs. Algeria și România - Slovacia sunt duelurile zilei

România - Serbia 26-20. Victorie mare pentru tricolore la Trofeul Carpați!  Neagu & Co pot câștiga sâmbătă competiția dacă bat Spania | Sport.ro
România - Serbia 26-20. Victorie mare pentru tricolore la Trofeul Carpați! Neagu & Co pot câștiga sâmbătă competiția dacă bat Spania | Sport.ro

Primul trofeu cu Florentin Pera ca antrenor: Nationala Romaniei a castigat Trofeul  Carpati la handbal feminin
Primul trofeu cu Florentin Pera ca antrenor: Nationala Romaniei a castigat Trofeul Carpati la handbal feminin

Federatia Romana de Handbal

Trofeul Carpați la handbal masculin. Naționala Egiptului a câștigat trofeul.  România a încheiat pentru locul 3 - Fanatik.ro
Trofeul Carpați la handbal masculin. Naționala Egiptului a câștigat trofeul. România a încheiat pentru locul 3 - Fanatik.ro

Trofeul Carpați la feminin e la Bistrița! Varianta-surpriză pentru băieți

România a pierdut primul meci de la Trofeul Carpați, 30-31 contra Slovaciei

Schimbare în sport! Competiția de tradiție din handbalul românesc, „Trofeul  Carpați”, devine “Trofeul Carpați Niro” – Infofinanciar
Schimbare în sport! Competiția de tradiție din handbalul românesc, „Trofeul Carpați”, devine “Trofeul Carpați Niro” – Infofinanciar

Trofeul Carpati, in aceasta saptamana la Oradea Arena. Se intrec...