![FOTO/ VIDEO Victorie pentru fetele de la Prahova Ploiesti cu Atletic Dragasani! Lovitura de incepere a meciului, data de Cristi Apostol, vicepresedintele CJ Prahova - Ştiri Actuale FOTO/ VIDEO Victorie pentru fetele de la Prahova Ploiesti cu Atletic Dragasani! Lovitura de incepere a meciului, data de Cristi Apostol, vicepresedintele CJ Prahova - Ştiri Actuale](https://stiriactuale.ro/images/stories/2022/noiembrie/fetele_24_728x485.jpg)
FOTO/ VIDEO Victorie pentru fetele de la Prahova Ploiesti cu Atletic Dragasani! Lovitura de incepere a meciului, data de Cristi Apostol, vicepresedintele CJ Prahova - Ştiri Actuale
![Merita sa faci videochat in Ploiesti? Afla ce au raspuns tinerele care lucreaza pentru un studio cunoscut • Buna Ziua Iasi • BZI.ro Merita sa faci videochat in Ploiesti? Afla ce au raspuns tinerele care lucreaza pentru un studio cunoscut • Buna Ziua Iasi • BZI.ro](https://www.bzi.ro/wp-content/uploads/2020/06/videochat-Ploiesti.jpg)
Merita sa faci videochat in Ploiesti? Afla ce au raspuns tinerele care lucreaza pentru un studio cunoscut • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
![Prahova Ploiesti- singura echipa de fotbal feminin din judet in Campionatul National U17! - Ştiri Actuale Prahova Ploiesti- singura echipa de fotbal feminin din judet in Campionatul National U17! - Ştiri Actuale](https://stiriactuale.ro/images/stories/2022/septembrie/14/fetele_27_728x548.jpg)
Prahova Ploiesti- singura echipa de fotbal feminin din judet in Campionatul National U17! - Ştiri Actuale
![Caz ireal la Maternitatea Ploiești! Două eleve de doar 13 ani au devenit mame: "Mi-au spus că s-au îndrăgostit și..." Caz ireal la Maternitatea Ploiești! Două eleve de doar 13 ani au devenit mame: "Mi-au spus că s-au îndrăgostit și..."](https://www.gandul.ro/wp-content/uploads/2023/08/fete-13-ani-maternitatea-ploiesti-nascut.jpg)
Caz ireal la Maternitatea Ploiești! Două eleve de doar 13 ani au devenit mame: "Mi-au spus că s-au îndrăgostit și..."
![Fete din Ardeal au reprezentat-o pe... ACS Petrolul '52 Ploiești într-o ligă de fotbal feminin, în sezonul "2022-2023"!!! Cele selecționate de pe plan local, strânse într-un lot de tehnicianul apreciat Cristian Iordache, Fete din Ardeal au reprezentat-o pe... ACS Petrolul '52 Ploiești într-o ligă de fotbal feminin, în sezonul "2022-2023"!!! Cele selecționate de pe plan local, strânse într-un lot de tehnicianul apreciat Cristian Iordache,](https://i0.wp.com/gazetaph.ro/wp-content/uploads/2023/05/sus-student-sport-ai.jpg?fit=960%2C640&ssl=1)
Fete din Ardeal au reprezentat-o pe... ACS Petrolul '52 Ploiești într-o ligă de fotbal feminin, în sezonul "2022-2023"!!! Cele selecționate de pe plan local, strânse într-un lot de tehnicianul apreciat Cristian Iordache,
![UPDATE: Cele doua fete au fost gasite! Doua surori de 13 si de 14 ani din Ploiesti, date disparute! Cei care au informatii sunt rugati sa sune la 112! UPDATE: Cele doua fete au fost gasite! Doua surori de 13 si de 14 ani din Ploiesti, date disparute! Cei care au informatii sunt rugati sa sune la 112!](https://prahova-news.ro/img/l_22085.jpeg)
UPDATE: Cele doua fete au fost gasite! Doua surori de 13 si de 14 ani din Ploiesti, date disparute! Cei care au informatii sunt rugati sa sune la 112!
![Bogdan de la Ploiești, imagini unice cu Theo Rose. Ce le-a arătat artistul fanilor la miezul nopții / FOTO | Spynews.ro Bogdan de la Ploiești, imagini unice cu Theo Rose. Ce le-a arătat artistul fanilor la miezul nopții / FOTO | Spynews.ro](https://img.spynews.ro/?u=https%3A%2F%2Fspynews.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2022%2F2%2F10%2F271695%2Fimg-20220210t123108451.jpg)
Bogdan de la Ploiești, imagini unice cu Theo Rose. Ce le-a arătat artistul fanilor la miezul nopții / FOTO | Spynews.ro
![UPDATE: Cele doua fete au fost gasite! Doua surori de 13 si de 14 ani din Ploiesti, date disparute! Cei care au informatii sunt rugati sa sune la 112! UPDATE: Cele doua fete au fost gasite! Doua surori de 13 si de 14 ani din Ploiesti, date disparute! Cei care au informatii sunt rugati sa sune la 112!](https://prahova-news.ro/img/l_22084.jpeg)
UPDATE: Cele doua fete au fost gasite! Doua surori de 13 si de 14 ani din Ploiesti, date disparute! Cei care au informatii sunt rugati sa sune la 112!
![A.C.S. Prahova Ploiești, singur club din județ cu o secție de junioare la fotbal feminin. - Campineanul.ro A.C.S. Prahova Ploiești, singur club din județ cu o secție de junioare la fotbal feminin. - Campineanul.ro](https://campineanul.ro/Photos/imgnews_95cb6d65-117c-4b09-8ca8-87b74b753bcf.jpg)