Home

Acolo Iubita Rebeliune fotbal cfr nechibzuit Răspunde Apuca

CFR Cluj, învinsă de Lazio la Roma, deși au jucat din minutul 15 în  superioritate numerică | Digi24
CFR Cluj, învinsă de Lazio la Roma, deși au jucat din minutul 15 în superioritate numerică | Digi24

El este românul care aduce sponsorul de zeci de milioane de euro la CFR  Cluj! Legătura cu compania și interesul acesteia în fotbal. "Va fi o  publicitate enormă!" | EXCLUSIV
El este românul care aduce sponsorul de zeci de milioane de euro la CFR Cluj! Legătura cu compania și interesul acesteia în fotbal. "Va fi o publicitate enormă!" | EXCLUSIV

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Urmează încă 45 de minute de luptă💪🏼 Hai CFR!  🚂 | Facebook
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Urmează încă 45 de minute de luptă💪🏼 Hai CFR! 🚂 | Facebook

CFR 1907 CLUJ Juniori

CFR Cluj, aproape să dea lovitura verii! Fotbalistul care pleacă din Gruia  pentru o sumă uriașă pentru SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj, aproape să dea lovitura verii! Fotbalistul care pleacă din Gruia pentru o sumă uriașă pentru SuperLigă - Eurosport

CFR – FCSB: meciul care va decide cine este campioana României la FOTBAL ?  - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania
CFR – FCSB: meciul care va decide cine este campioana României la FOTBAL ? - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania

CFR 1907 | Site-ul oficial al echipei CFR 1907 Cluj

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ | Cluj-Napoca

Vasile Miriuță, Adrian Mutu și Șumudică, antrenorii doriți de CFR Cluj după  despărțirea de Dan Petrescu
Vasile Miriuță, Adrian Mutu și Șumudică, antrenorii doriți de CFR Cluj după despărțirea de Dan Petrescu

CFR Cluj negociază cu doi fundași centrali internaționali

România - SCS CFR 1907 Cluj - Rezultate, program, echipă, statistici, foto,  video şi ştiri - Soccerway
România - SCS CFR 1907 Cluj - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Cum e posibil așa ceva? Un jucător de la CFR Cluj, salariu colosal: 57.000  de euro pe lună - Eurosport
Cum e posibil așa ceva? Un jucător de la CFR Cluj, salariu colosal: 57.000 de euro pe lună - Eurosport

CFR Cluj și-a pierdut golgheterul din sezonul trecut, care va juca în  Israel - Eurosport
CFR Cluj și-a pierdut golgheterul din sezonul trecut, care va juca în Israel - Eurosport

Știri despre echipa CFR Cluj - în toate competițiile - SuperLiga :: GSP.RO

Nu mai batem pe nimeni la fotbal: CFR Cluj, eliminată din preliminariile  Ligii Campionilor de o echipă din Armenia | Vrancea24
Nu mai batem pe nimeni la fotbal: CFR Cluj, eliminată din preliminariile Ligii Campionilor de o echipă din Armenia | Vrancea24

Fotbal: CFR Cluj, eliminată de Adana Demirspor din Europa Conference League  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: CFR Cluj, eliminată de Adana Demirspor din Europa Conference League | AGERPRES • Actualizează lumea.

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - ❤️ VICTORIE ÎN LIGA 1! Campioana CFR învinge  FCSB cu 2-0 în derby-ul etapei 13! #cfr #campionii #cluj #fcsb #bucuresti  #liga1 #fotbal #meci #goal #gol | Facebook
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - ❤️ VICTORIE ÎN LIGA 1! Campioana CFR învinge FCSB cu 2-0 în derby-ul etapei 13! #cfr #campionii #cluj #fcsb #bucuresti #liga1 #fotbal #meci #goal #gol | Facebook

CFR Cluj- FC U Craiova 1948, ultimul meci din etapa a 17-a a Superligii de  fotbal
CFR Cluj- FC U Craiova 1948, ultimul meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal

Rapid - CFR Cluj 3-1, Live Video Online, în etapa a 10-a din Superliga

Fotbal: CFR Cluj a câştigat clar derby-ul local cu Universitatea Cluj  (4-0), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: CFR Cluj a câştigat clar derby-ul local cu Universitatea Cluj (4-0), în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

CFR Cluj şi FC Ballkani au terminat la egalitate! Declaraţiile lui Dan  Petrescu | Epoch Times România
CFR Cluj şi FC Ballkani au terminat la egalitate! Declaraţiile lui Dan Petrescu | Epoch Times România