Home

filozofie raport Orienta fotbal craiova cluj Se transformă în beneficiu Settlers

CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1 | Punct ochit, punct lovit

Universitatea Craiova o bate pe U Cluj, după golul lui Crețu » Oltenii sunt  pe podium în SuperLiga, cu a 9-a victorie la limită!
Universitatea Craiova o bate pe U Cluj, după golul lui Crețu » Oltenii sunt pe podium în SuperLiga, cu a 9-a victorie la limită!

Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2. Fierbe Bănia, clasamentul se strânge  din nou la vârf
Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2. Fierbe Bănia, clasamentul se strânge din nou la vârf

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1! Koljic şi Cvek au marcat golurile  remizei din Bănie! Dan Petrescu a ratat şansa de a-l egala pe Gică Hagi în  clasament - Antena Sport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1! Koljic şi Cvek au marcat golurile remizei din Bănie! Dan Petrescu a ratat şansa de a-l egala pe Gică Hagi în clasament - Antena Sport

Universitatea Craiova - U Cluj, în etapa a 17-a din Superliga

U” Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Nistor le-a dat lovitura oltenilor în  prelungiri! | Sport.ro
U” Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Nistor le-a dat lovitura oltenilor în prelungiri! | Sport.ro

Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2 | Nebunie totală în Bănie! Ante  Rogulic a dat lovitura în minutul 90+6! FCSB poate reintra în lupta la  titlu - Antena Sport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2 | Nebunie totală în Bănie! Ante Rogulic a dat lovitura în minutul 90+6! FCSB poate reintra în lupta la titlu - Antena Sport

VIDEO | CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1. Rezultat care diminuează  şansele ambelor echipe să îşi atingă obiectivele
VIDEO | CFR Cluj – Universitatea Craiova 1-1. Rezultat care diminuează şansele ambelor echipe să îşi atingă obiectivele

CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Primele puncte pierdute de ardeleni  în noul sezon! Remiză pentru Reghe la revenire | Sport.ro
CFR Cluj - Universitatea Craiova 1-1 | Primele puncte pierdute de ardeleni în noul sezon! Remiză pentru Reghe la revenire | Sport.ro

CSU Craiova - CFR Cluj 1-1, derby veritabil în Bănie! Nervi, goluri și  ocazii rarisime » Cum arată ACUM lupta din play-off
CSU Craiova - CFR Cluj 1-1, derby veritabil în Bănie! Nervi, goluri și ocazii rarisime » Cum arată ACUM lupta din play-off

Universitatea Craiova - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 20:00

Fotbal: CFR Cluj s-a calificat în Europa Conference League, după 1-0 în  barajul cu FC U Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: CFR Cluj s-a calificat în Europa Conference League, după 1-0 în barajul cu FC U Craiova | AGERPRES • Actualizează lumea.

Exclusiv | Avertisment pentru Universitatea Craiova, după pasul greșit  făcut cu ”U” Cluj în SuperLigă
Exclusiv | Avertisment pentru Universitatea Craiova, după pasul greșit făcut cu ”U” Cluj în SuperLigă

Adrian Mititelu își demolează propriii jucători după CFR Cluj - FC U Craiova:  ”Nu mai putem să atingem obiectivul, dar sper să redresăm corabia” -  Playsport
Adrian Mititelu își demolează propriii jucători după CFR Cluj - FC U Craiova: ”Nu mai putem să atingem obiectivul, dar sper să redresăm corabia” - Playsport

CFR CLUJ, final dramatic cu Universitatea Craiova. Oltenii au egalat la  finalul meciului
CFR CLUJ, final dramatic cu Universitatea Craiova. Oltenii au egalat la finalul meciului

Universitatea Craiova vs CFR Cluj, meci cu miză importantă, Știri Botoșani,  Sport - Stiri.Botosani.Ro
Universitatea Craiova vs CFR Cluj, meci cu miză importantă, Știri Botoșani, Sport - Stiri.Botosani.Ro

U“ Craiova - U Cluj | „Leii“ sunt gata să dea cu „şepcile“ de pământ

U Craiova - CFR Cluj 2-0 | Ilie Dumitrescu a identificat secretul  succesului oltenilor - Eurosport
U Craiova - CFR Cluj 2-0 | Ilie Dumitrescu a identificat secretul succesului oltenilor - Eurosport

U. Cluj - FC U. Craiova 1948, ora 21:30