Fusta din Bumbac Sport Iris Alba - Little Humans

Anett Kontaveit, campioana Transylvania Open: „Încă nu sunt conștientă de  ce se întâmplă. Sunt incredibil de fericită!" - Transylvania Open 2023
Anett Kontaveit, campioana Transylvania Open: „Încă nu sunt conștientă de ce se întâmplă. Sunt incredibil de fericită!" - Transylvania Open 2023

ARTENGO - Fustă Tenis TSK500 Fete | Decathlon

Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA  l-a câștigat cu 6-0 | Digi24
Aryna Sabalenka, campioană la Madrid. Primul set în fața numărului 1 WTA l-a câștigat cu 6-0 | Digi24

Momentul adevărului pentru Simona Halep. Mama sa, Tania, a dezvăluit ce  detestă campioana noastră la tenis - Playsport
Momentul adevărului pentru Simona Halep. Mama sa, Tania, a dezvăluit ce detestă campioana noastră la tenis - Playsport

S-a stabilit campioana turneului de la Guangzhou - spotmedia.ro

Bernadette Szocs, prințesa tenisului ”adoptată” de Bistrița, campioană  europeană! - Bistriteanul - Afla primul
Bernadette Szocs, prințesa tenisului ”adoptată” de Bistrița, campioană europeană! - Bistriteanul - Afla primul

Fustă Tommy Hilfiger | bluemarin | Gomez.ro

Stiri despre Iga Swiatek campioana Roland Garros 2022 | Sport.ro

Alexia Tatu a câștigat cel de-al 10-lea trofeu din acest an, în condiții  dificile
Alexia Tatu a câștigat cel de-al 10-lea trofeu din acest an, în condiții dificile

Campioană de Grand Slam, eliminată categoric în turul întâi la WTA Ostrava  - HotNews.ro
Campioană de Grand Slam, eliminată categoric în turul întâi la WTA Ostrava - HotNews.ro

Campioana europeană la canotaj Denisa Tîlvescu a pus mâna pe pensulă. Ce  lucrare a realizat - Impact in Gorj
Campioana europeană la canotaj Denisa Tîlvescu a pus mâna pe pensulă. Ce lucrare a realizat - Impact in Gorj

Serena Williams, discurs demn de o mare campioană: Ce a spus despre jocul  din finală al Biancăi Andreescu
Serena Williams, discurs demn de o mare campioană: Ce a spus despre jocul din finală al Biancăi Andreescu

O campioană a tenisului a fost prădată de hoți: "Mi-au furat toate trofeele  câștigate de-a lungul carierei!"
O campioană a tenisului a fost prădată de hoți: "Mi-au furat toate trofeele câștigate de-a lungul carierei!"

Nadia Comăneci, apariție surpriză în finala de la Românii au Talent! Pe  cine a susținut fosta
Nadia Comăneci, apariție surpriză în finala de la Românii au Talent! Pe cine a susținut fosta

Simona Halep, în topul câștigurilor pe 2020 » Campioana de la Wimbledon  păstrează locul ocupat anul trecut, Osaka e lider
Simona Halep, în topul câștigurilor pe 2020 » Campioana de la Wimbledon păstrează locul ocupat anul trecut, Osaka e lider

Simona Halep a pierdut primul meci din 2022! Campioana noastră și Gabriela  Ruse, eliminate în proba de dublu a turneului de la Melbourne - Antena Sport
Simona Halep a pierdut primul meci din 2022! Campioana noastră și Gabriela Ruse, eliminate în proba de dublu a turneului de la Melbourne - Antena Sport

Retragere șoc la Roland Garros! Elena Rybakina nu s-a prezentat

Procesul de dopaj al Simonei Halep ar putea începe la 30 aprilie -  Onlinesport.ro
Procesul de dopaj al Simonei Halep ar putea începe la 30 aprilie - Onlinesport.ro

Irina Bara, campioană în proba de dublu a turneului WTA Transylvania Open -  spotmedia.ro
Irina Bara, campioană în proba de dublu a turneului WTA Transylvania Open - spotmedia.ro

Bernadette Szocs, campioană europeană la tenis de masă - 19.08.2022 |  BURSA.RO
Bernadette Szocs, campioană europeană la tenis de masă - 19.08.2022 | BURSA.RO

Cum sărbătorește victoria noua campioană de la Wimbledon: Bere și un nou  tatuaj