Home

protecţie in termeni de bucătar gafe in fotbal Am o clasă de engleză subiect Umbla

Își pierde Moldovan locul la națională după gafele din FC Voluntari -  Rapid? Verdictul lui Stoichiță - Eurosport
Își pierde Moldovan locul la națională după gafele din FC Voluntari - Rapid? Verdictul lui Stoichiță - Eurosport

We Love Sport Superliga Nu chiar peste tot acasă...

Dinamo - Petrolul 1-1, decis de două gafe monumentale

CFR Cluj - „U“ Craiova 2-0 / Gafe, tontogoluri și fotbal cu porția!

Elias Charalambous, fericit cu punctul de la Sibiu. ”Rezultat corect, după  un meci nebun!” Cum a comentat gafa lui Dawa | Fotbal | iAM SPORT
Elias Charalambous, fericit cu punctul de la Sibiu. ”Rezultat corect, după un meci nebun!” Cum a comentat gafa lui Dawa | Fotbal | iAM SPORT

Andrei Borza, gafe în lanţ în FC U Craiova 1948 - Rapid! Dan Şucu,  împietrit în tribune! Bergodi, criză de nervi pe margine - Antena Sport
Andrei Borza, gafe în lanţ în FC U Craiova 1948 - Rapid! Dan Şucu, împietrit în tribune! Bergodi, criză de nervi pe margine - Antena Sport

GREȘEALĂ CU NOROC - În urma unei gafe a FRF, Minaur Baia Mare se califică  fără joc în turul 4 al Cupei României - 2mnews
GREȘEALĂ CU NOROC - În urma unei gafe a FRF, Minaur Baia Mare se califică fără joc în turul 4 al Cupei României - 2mnews

Prima poticneală a lui Rădoi! Universitatea s-a împiedicat în gafe cu  Hapoel Beer-Sheva și trebuie să câștige în Israel - Sportbull
Prima poticneală a lui Rădoi! Universitatea s-a împiedicat în gafe cu Hapoel Beer-Sheva și trebuie să câștige în Israel - Sportbull

Vezi gafa saptamanii in fotbal! - Stirileprotv.ro

Video | Două gafe de presă internațională în primele 11 minute din Chindia  - Botoșani. Hațegan, printre protagoniști
Video | Două gafe de presă internațională în primele 11 minute din Chindia - Botoșani. Hațegan, printre protagoniști

VIDEO | Faza săptămânii în fotbalul european. Serie de gafe mai ceva ca la  amatori
VIDEO | Faza săptămânii în fotbalul european. Serie de gafe mai ceva ca la amatori

FOTBAL: Thriller la Braşov: arbitraj controversat, gafe mari şi un gol  egalizator al gazdelor în prelungiri
FOTBAL: Thriller la Braşov: arbitraj controversat, gafe mari şi un gol egalizator al gazdelor în prelungiri

CRONICĂ Liga 2 / Gafe, bannere ironice și puțin fotbal. CSA Steaua învinge  Dinamo într-o atmosferă de derby | Ziarul de Sport
CRONICĂ Liga 2 / Gafe, bannere ironice și puțin fotbal. CSA Steaua învinge Dinamo într-o atmosferă de derby | Ziarul de Sport

Gafe peste gafe în primul amical al iernii: UTA - Sporting Charleroi 1-4

VIDEO+FOTO Concurs de gafe la CFR - Craiova » Care a fost mai caraghioasă:  faza penalty-ului sau execuția? :D
VIDEO+FOTO Concurs de gafe la CFR - Craiova » Care a fost mai caraghioasă: faza penalty-ului sau execuția? :D

Muntenegru - România 2-0 | Naţionala lui Edi Iordănescu, debut dezastruos  în Nations League! Vlad Chiricheş, gafe uriaşe. "Tricolorii", un singur şut  pe poartă! - Antena Sport
Muntenegru - România 2-0 | Naţionala lui Edi Iordănescu, debut dezastruos în Nations League! Vlad Chiricheş, gafe uriaşe. "Tricolorii", un singur şut pe poartă! - Antena Sport

PASTILA DE LIMBĂ. Gafe și gafeuri din fotbal | Digi24

Cel mai rapid gol al sezonului în FC Voluntari - Rapid. Două gafe uluitoare  ale lui Moldovan - Fanatik.ro
Cel mai rapid gol al sezonului în FC Voluntari - Rapid. Două gafe uluitoare ale lui Moldovan - Fanatik.ro

Gafe halucinante de arbitraj intr-o partida din liga a 3-a! E dincolo de  orice explicatie ce au putut sa faca arbitrii | Sport.ro
Gafe halucinante de arbitraj intr-o partida din liga a 3-a! E dincolo de orice explicatie ce au putut sa faca arbitrii | Sport.ro

FCSB, făcută praf după ce s-a făcut de râs în Europa: "Indolență, delăsare,  gafe incredibile" - Eurosport
FCSB, făcută praf după ce s-a făcut de râs în Europa: "Indolență, delăsare, gafe incredibile" - Eurosport

Dinamo, victima propriilor gafe manageriale

HJK Helsinki - Farul 2-0! Dobrogenii punctează doar la gafe și ratează  calificarea în grupele Conference League | Sport.ro
HJK Helsinki - Farul 2-0! Dobrogenii punctează doar la gafe și ratează calificarea în grupele Conference League | Sport.ro