Home

raid Tată Colaps handbal csm bucuresti metz live trimis Mătuşă Laborator

Esjberg - CSM București 27-27. Pe mâna lor! "Tigroaicele" ratează Final  Four-ul Ligii Campionilor. Golul primit în ultima secundă la București a  cântărit enorm | Sport.ro
Esjberg - CSM București 27-27. Pe mâna lor! "Tigroaicele" ratează Final Four-ul Ligii Campionilor. Golul primit în ultima secundă la București a cântărit enorm | Sport.ro

Metz – CSM București 25-22, în Liga Campionilor. Rostov a învins  Ferencvaros, iar „tigroiacele” au terminat pe locul 3 în Grupa A
Metz – CSM București 25-22, în Liga Campionilor. Rostov a învins Ferencvaros, iar „tigroiacele” au terminat pe locul 3 în Grupa A

CSM București a pierdut la Metz și va înfrunta Gyor în sferturile de finală  ale Ligii Campionilor!
CSM București a pierdut la Metz și va înfrunta Gyor în sferturile de finală ale Ligii Campionilor!

Video | CSM Bucureşti a învins-o cu 32-27 pe Metz, pe teren propriu, și are  șanse reale de calificare în grupele principale ale Ligii Campionilor.
Video | CSM Bucureşti a învins-o cu 32-27 pe Metz, pe teren propriu, și are șanse reale de calificare în grupele principale ale Ligii Campionilor.

CALCULE. CSM București vrea victorie la Metz! Cum poate evita confruntarea  cu SCM Rm. Vâlcea în optimile Ligii Campionilor
CALCULE. CSM București vrea victorie la Metz! Cum poate evita confruntarea cu SCM Rm. Vâlcea în optimile Ligii Campionilor

CSM Bucuresti vs. Din. Bucuresti | Club Friendly Handball 🔴𝐋𝐈𝐕𝐄 -  03.08.2023 - YouTube
CSM Bucuresti vs. Din. Bucuresti | Club Friendly Handball 🔴𝐋𝐈𝐕𝐄 - 03.08.2023 - YouTube

Video | Metz - CSM București 25-22. "Tigroaicele" au pierdut, dar vor  întâlni SCM Rm. Vâlcea în optimile Ligii Campionilor
Video | Metz - CSM București 25-22. "Tigroaicele" au pierdut, dar vor întâlni SCM Rm. Vâlcea în optimile Ligii Campionilor

Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor  Ligii Campionilor | Digi24
Handbal feminin: CSM București și Rapid au pierdut în turul sferturilor Ligii Campionilor | Digi24

CSM Bucureşti - Rapid 27-26 etapa 14 din Liga Naţională la handbal feminin.  "Tigroaicele", victorie după un final de infarct. Clasamentul în lupta la  titlu - Fanatik.ro
CSM Bucureşti - Rapid 27-26 etapa 14 din Liga Naţională la handbal feminin. "Tigroaicele", victorie după un final de infarct. Clasamentul în lupta la titlu - Fanatik.ro

Metz - Rapid, 36-34, duel vital pentru campioana României în grupele  Champions League! Calcule
Metz - Rapid, 36-34, duel vital pentru campioana României în grupele Champions League! Calcule

CSM BUCUREŞTI - METZ // Riscă să-şi încheie cariera, dar şi-a amânat  operaţia » Ce se întâmplă cu Dragana Cvijic, pivotul lui CSM Bucureşti
CSM BUCUREŞTI - METZ // Riscă să-şi încheie cariera, dar şi-a amânat operaţia » Ce se întâmplă cu Dragana Cvijic, pivotul lui CSM Bucureşti

Final DEZASTRUOS pentru CSM, Neagu a devenit invizibila cu Gyor! CSM  Bucuresti, eliminata in semifinalele Final Four dupa un meci foarte slab in  ofensiva | Sport.ro
Final DEZASTRUOS pentru CSM, Neagu a devenit invizibila cu Gyor! CSM Bucuresti, eliminata in semifinalele Final Four dupa un meci foarte slab in ofensiva | Sport.ro

CSM Bucureşti a obținut a doua victorie în grupa A din Liga Campionilor la  handbal feminin | Radio Bucuresti FM - Radio Muzica Live Online - Stiri  Bucuresti
CSM Bucureşti a obținut a doua victorie în grupa A din Liga Campionilor la handbal feminin | Radio Bucuresti FM - Radio Muzica Live Online - Stiri Bucuresti

Video | Metz - CSM Bucureşti 27-20. Campioana României a avut emoții  neașteptate, dar s-a calificat în Final Four
Video | Metz - CSM Bucureşti 27-20. Campioana României a avut emoții neașteptate, dar s-a calificat în Final Four

CSM Bucureşti, acceptată direct în grupele Ligii Campionilor la handbal  feminin | Ziarul de Sport
CSM Bucureşti, acceptată direct în grupele Ligii Campionilor la handbal feminin | Ziarul de Sport

CSM Bucureşti a remizat cu Rostov Don și și-a asigurat calificarea în  sferturi | Digi24
CSM Bucureşti a remizat cu Rostov Don și și-a asigurat calificarea în sferturi | Digi24

E haos la CSM București, dar a apărut și o veste bună pentru tigroaice

Video | CSM București - Metz, ACUM, la Digi Sport 1. Tigroaicele iau  startul în grupele Champions League
Video | CSM București - Metz, ACUM, la Digi Sport 1. Tigroaicele iau startul în grupele Champions League

tags:csm bucuresti handbal pagina 4

Victorie magică a echipei CSM București într-o atmosferă de „Ateneu” în  Liga Campionilor: 31-
Victorie magică a echipei CSM București într-o atmosferă de „Ateneu” în Liga Campionilor: 31-

CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor.  „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și  coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport
CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor. „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport

Metz pregătește "operațiunea de comando" pentru CSM! Returul sferturilor  Champions League, ÎN DIRECT la Digi Sport 1
Metz pregătește "operațiunea de comando" pentru CSM! Returul sferturilor Champions League, ÎN DIRECT la Digi Sport 1