![Spitalul de Copii din Brașov interzice mamelor să stea internate cu copiii. Cum justifică medicii decizia - Totul Despre Mame Spitalul de Copii din Brașov interzice mamelor să stea internate cu copiii. Cum justifică medicii decizia - Totul Despre Mame](https://totuldespremame.ro/wp-content/uploads/2020/05/spitalul-clinic-de-copii-brasov.jpg)
Spitalul de Copii din Brașov interzice mamelor să stea internate cu copiii. Cum justifică medicii decizia - Totul Despre Mame
![Spitalul de Copii Brașov se descurcă cu dotări de acum trei decenii. Datorită sponsorilor a primit un aparat de ventilație mecanică în valoare de 47.000 de euro • Social Biz Brasov Spitalul de Copii Brașov se descurcă cu dotări de acum trei decenii. Datorită sponsorilor a primit un aparat de ventilație mecanică în valoare de 47.000 de euro • Social Biz Brasov](http://www.bizbrasov.ro/wp-content/uploads/2016/09/Spital-Copii-2016-dr-Liviu-Munteanu2-300x225.jpg)
Spitalul de Copii Brașov se descurcă cu dotări de acum trei decenii. Datorită sponsorilor a primit un aparat de ventilație mecanică în valoare de 47.000 de euro • Social Biz Brasov
![Copil intrat în șoc anafilactic după ce a fost tratat la Urgențele Spitalului de Copii. „Am avut copilul aproape mort în brațe”, povestește tatăl băiatului, care a ajuns la Județean pentru ca Copil intrat în șoc anafilactic după ce a fost tratat la Urgențele Spitalului de Copii. „Am avut copilul aproape mort în brațe”, povestește tatăl băiatului, care a ajuns la Județean pentru ca](https://www.bizbrasov.ro/wp-content/uploads/2016/01/spitalul-de-copii.jpg)
Copil intrat în șoc anafilactic după ce a fost tratat la Urgențele Spitalului de Copii. „Am avut copilul aproape mort în brațe”, povestește tatăl băiatului, care a ajuns la Județean pentru ca
![Spitalul Clinic de Copii Brașov își construiește de la zero, o secție de infecțioase, după toate standardele anti-COVID Spitalul Clinic de Copii Brașov își construiește de la zero, o secție de infecțioase, după toate standardele anti-COVID](https://brasovmetropolitan.ro/wp-content/uploads/2019/09/spitalul-de-copii-brasov-sep-11-678x381.jpg)
Spitalul Clinic de Copii Brașov își construiește de la zero, o secție de infecțioase, după toate standardele anti-COVID
![Copii de un an, internați în spitalul din Brașov, fără părinți. Mamă: Mi s-a spus ori să-l las singur, ori să plec cu el bolnav | Digi24 Copii de un an, internați în spitalul din Brașov, fără părinți. Mamă: Mi s-a spus ori să-l las singur, ori să plec cu el bolnav | Digi24](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZTA2dHJhbnNjb2Rlci5yY3Mt/cmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIwMjAl/MkYwNSUyRjI5JTJGMTE5MTA3MF8xMTkx/MDcwX21hbWVicmFzb3YubXA0LnNuYXBz/aG90LjEuanBnJmhhc2g9YTQ3NzI0N2ZhOWZlOWY5YWU4Mjk1ODk0ZjlkMzI5ZWI=.mp4.snapshot.1.jpg)