![Dr. Vasi Rădulescu: „Suntem în pandemie și vedem acut repercusiunile lipsei de interes pentru sănătate” Dr. Vasi Rădulescu: „Suntem în pandemie și vedem acut repercusiunile lipsei de interes pentru sănătate”](https://assets.republica.ro/20200727/e2e730e8c7ee26d27b06b1582b9b75bf5d35ef77.jpg)
Dr. Vasi Rădulescu: „Suntem în pandemie și vedem acut repercusiunile lipsei de interes pentru sănătate”
![Medicul Vasi Rădulescu, sfaturi pentru 2019: Nu există detox. E un marketing care ia mințile multora / Antibioticele n-au efect în viroze / Curentul e un mit românesc, nu dă nicio boală - Medicul Vasi Rădulescu, sfaturi pentru 2019: Nu există detox. E un marketing care ia mințile multora / Antibioticele n-au efect în viroze / Curentul e un mit românesc, nu dă nicio boală -](https://media.hotnews.ro/media_server1/image-2018-03-21-22354903-0-vasi-radulescu.jpg)
Medicul Vasi Rădulescu, sfaturi pentru 2019: Nu există detox. E un marketing care ia mințile multora / Antibioticele n-au efect în viroze / Curentul e un mit românesc, nu dă nicio boală -
![Gânduri de sub duș] Care este cel mai mic salariu(pe persoană) cu care un cuplu poate să trăiască decent în România? : r/Romania Gânduri de sub duș] Care este cel mai mic salariu(pe persoană) cu care un cuplu poate să trăiască decent în România? : r/Romania](https://preview.redd.it/c6lyq9a4dvb61.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=1862857936c3f4b322f10c7647ab1a7af96a4753)
Gânduri de sub duș] Care este cel mai mic salariu(pe persoană) cu care un cuplu poate să trăiască decent în România? : r/Romania
![Medicul Vasi Rădulescu, acuzat că pe site-ul său sunt texte plagiate. Acesta recunoaște problemele și șterge articolele: „Pe site au scris două colege. E vina mea că am mers pe încredere” Medicul Vasi Rădulescu, acuzat că pe site-ul său sunt texte plagiate. Acesta recunoaște problemele și șterge articolele: „Pe site au scris două colege. E vina mea că am mers pe încredere”](https://cdn.g4media.ro/wp-content/uploads/2022/02/vasi.jpg)
Medicul Vasi Rădulescu, acuzat că pe site-ul său sunt texte plagiate. Acesta recunoaște problemele și șterge articolele: „Pe site au scris două colege. E vina mea că am mers pe încredere”
![Horațiu Rădulescu: Dottore Vasi Rădulescu, un neica nimeni în medicină care a aburit ecranele TV și hipnotizații din fața lor | ActiveNews Horațiu Rădulescu: Dottore Vasi Rădulescu, un neica nimeni în medicină care a aburit ecranele TV și hipnotizații din fața lor | ActiveNews](https://www.activenews.ro/images/articole/172583.jpg)