Sameday - Salut! Ce faci, te pregătești de sărbători? Și noi. Îl ajutăm din răsputeri pe eMOȘ Crăciun să ajungă peste tot, iar apoi o să luăm câteva pauze, doar cât avem
![eMAG s-a făcut de râs cu serviciul propriu de curierat SAMEDAY. Am comandat două produse și așteptăm de aproape două săptămâni livrarea. Nimeni nu știe nimic de ele - Observatorul Prahovean eMAG s-a făcut de râs cu serviciul propriu de curierat SAMEDAY. Am comandat două produse și așteptăm de aproape două săptămâni livrarea. Nimeni nu știe nimic de ele - Observatorul Prahovean](https://cdn.observatorulph.ro/wp-content/uploads/2018/11/Screenshot_17_56ba7.jpg)
eMAG s-a făcut de râs cu serviciul propriu de curierat SAMEDAY. Am comandat două produse și așteptăm de aproape două săptămâni livrarea. Nimeni nu știe nimic de ele - Observatorul Prahovean
![Sameday, unul dintre cei mai mari jucători din piaţa de curierat, se extinde pe piaţa din Bulgaria, unde va instala începând cu luna noiembrie easybox-uri Sameday, unul dintre cei mai mari jucători din piaţa de curierat, se extinde pe piaţa din Bulgaria, unde va instala începând cu luna noiembrie easybox-uri](https://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/341/5531/21234694/1/sameday-easybox.jpg)
Sameday, unul dintre cei mai mari jucători din piaţa de curierat, se extinde pe piaţa din Bulgaria, unde va instala începând cu luna noiembrie easybox-uri
Sameday - Ne vom bucura de un moment de relaxare alături de cei dragi. Pe 1 decembrie ne luăm o scurtă pauză pentru a sărbători așa cum se cuvine. | Facebook
Sameday - Sunt foarte bucuros că ți-am putut fi de folos de Black Friday. Dar am nevoie de puțin răgaz înainte de luna cadourilor, ca să fiu din nou în cea mai
![Sameday lansează serviciul de livrare la domiciliu fără contact direct între curier și destinatar - Forbes.ro Sameday lansează serviciul de livrare la domiciliu fără contact direct între curier și destinatar - Forbes.ro](https://www.forbes.ro/wp-content/uploads/2021/09/Sameday_Livrare_fara_griji_.jpg)
Sameday lansează serviciul de livrare la domiciliu fără contact direct între curier și destinatar - Forbes.ro
![eMAG s-a făcut de râs cu serviciul propriu de curierat SAMEDAY. Am comandat două produse și așteptăm de aproape două săptămâni livrarea. Nimeni nu știe nimic de ele - Observatorul Prahovean eMAG s-a făcut de râs cu serviciul propriu de curierat SAMEDAY. Am comandat două produse și așteptăm de aproape două săptămâni livrarea. Nimeni nu știe nimic de ele - Observatorul Prahovean](https://cdn.observatorulph.ro/wp-content/uploads/2018/11/Screenshot_16_7a3b9.jpg)