Home

Credincios seră Decât roma cfr 1 2 rezumat Debitor întrerupe Pacea sufletească

Lazio - CFR Cluj 1-0 » Seară tristă pe Olimpico: cu om în plus 75 de  minute, campioana pleacă învinsă din Italia!
Lazio - CFR Cluj 1-0 » Seară tristă pe Olimpico: cu om în plus 75 de minute, campioana pleacă învinsă din Italia!

CFR Cluj - Lazio ROMA 2-1 EUROPA LEAGUE 2019 Rezumat HD Victorie  Senzațională!! - YouTube
CFR Cluj - Lazio ROMA 2-1 EUROPA LEAGUE 2019 Rezumat HD Victorie Senzațională!! - YouTube

Roma 1-2 CFR. Vezi rezumat | Sport.ro

Video | CFR Cluj - AS Roma 0-2 | Un autogol și un penalty inexistent ”au  rezolvat” partida. Italienii, deja calificați!
Video | CFR Cluj - AS Roma 0-2 | Un autogol și un penalty inexistent ”au rezolvat” partida. Italienii, deja calificați!

CFR Cluj, ultima echipă din România care obține biletele pentru Conference  League | Flashscore.ro
CFR Cluj, ultima echipă din România care obține biletele pentru Conference League | Flashscore.ro

Nu suntem Real Madrid!" Reacția lui Cristi Balaj după Lazio - CFR 1-0 |  Sport.ro
Nu suntem Real Madrid!" Reacția lui Cristi Balaj după Lazio - CFR 1-0 | Sport.ro

Conference League | Adana - CFR Cluj 2-1. Eliminare dramatică pentru  formaţia din Gruia. Turcii au marcat în minutul 90+2
Conference League | Adana - CFR Cluj 2-1. Eliminare dramatică pentru formaţia din Gruia. Turcii au marcat în minutul 90+2

CFR Cluj - AS Roma 0-2 » Campioana, învinsă în Europa

Dugandzic şi Burcă au reconstituit penalty-ul controversat din Rapid - CFR  Cluj! Cum au fost surprinşi la finalul meciului | VIDEO
Dugandzic şi Burcă au reconstituit penalty-ul controversat din Rapid - CFR Cluj! Cum au fost surprinşi la finalul meciului | VIDEO

REZUMAT | CFR Cluj - U Cluj 4-0. Dominare totală a echipei lui Petrescu -  YouTube
REZUMAT | CFR Cluj - U Cluj 4-0. Dominare totală a echipei lui Petrescu - YouTube

VIDEO Cupa României: CFR Cluj, victorie lejeră în fața unei divizionare  secunde - HotNews.ro
VIDEO Cupa României: CFR Cluj, victorie lejeră în fața unei divizionare secunde - HotNews.ro

AS Roma – CFR Cluj 5-0 LIVETEXT. Clujenii au primit 5 goluri pentru prima  oară în Europa - Eurosport
AS Roma – CFR Cluj 5-0 LIVETEXT. Clujenii au primit 5 goluri pentru prima oară în Europa - Eurosport

Jucătorul remarcat de finanțatorul CFR-ului: ”A fost fabulos!” + S-a arătat  surprins de rezultat: ”Mă mulțumeam cu un egal”
Jucătorul remarcat de finanțatorul CFR-ului: ”A fost fabulos!” + S-a arătat surprins de rezultat: ”Mă mulțumeam cu un egal”

CFR Cluj transferă la Lazio! Lovitură de proporții a campioanei României!  "80% s-a făcut! Din vară merge la Roma" - Eurosport
CFR Cluj transferă la Lazio! Lovitură de proporții a campioanei României! "80% s-a făcut! Din vară merge la Roma" - Eurosport

VIDEO | U Cluj - CFR Cluj 3-4. Show ce n-a mai văzut Clujul. Echipa lui  Petrea a condus cu 2-0, dar trupa lui Mandorlini a revenit incredibil
VIDEO | U Cluj - CFR Cluj 3-4. Show ce n-a mai văzut Clujul. Echipa lui Petrea a condus cu 2-0, dar trupa lui Mandorlini a revenit incredibil

Ce fac jucătorii lui CFR Cluj care au învins în 2008 AS Roma!

Rezumatul meciului Lazio - CFR Cluj 1-0. "Puteau să joace și în nouă  jucători și să ne bată" | Sport.ro
Rezumatul meciului Lazio - CFR Cluj 1-0. "Puteau să joace și în nouă jucători și să ne bată" | Sport.ro

Chelsea 2-1 CFR Cluj. Vezi rezumat: | Sport.ro

Inter - AS Roma 1-2 | Rezumat VIDEO: show făcut de Dybala și Mourinho

Live video Djurgarden - CFR Cluj Scor 0-1. Clujul câștigă. CFR se califică  în Europa League! Rezumat video
Live video Djurgarden - CFR Cluj Scor 0-1. Clujul câștigă. CFR se califică în Europa League! Rezumat video

AS Roma - CFR Cluj 1-2 - Evenimentul Zilei

Rapid - CFR Cluj putea fi decis la ”masa verde”! Momentul care putea isca  un scandal uriaş
Rapid - CFR Cluj putea fi decis la ”masa verde”! Momentul care putea isca un scandal uriaş

Roma-C.F.R. Cluj 5-0|Gli Highlights - YouTube