Afacere spre exil îmbracăte scoala de fotbal liviu antal cluj Instalator crater hârtie

Liviu Antal, golgheter în 2014: ”N-am primit trofeul nici până acum.  Probabil o să-mi fac eu unul” | Sport.ro
Liviu Antal, golgheter în 2014: ”N-am primit trofeul nici până acum. Probabil o să-mi fac eu unul” | Sport.ro

Liviu Antal de la Oţelul Galaţi şi-a deschis o şcoală de fotbal la Cluj  GALERIE FOTO | adevarul.ro
Liviu Antal de la Oţelul Galaţi şi-a deschis o şcoală de fotbal la Cluj GALERIE FOTO | adevarul.ro

Turneu "Liviu Antal" 15-17 mai 2015, Cluj-Napoca - ACSF Juniorul Cluj

Sighişoara a găzduit Cupa Liviu Antal - Turism Sighișoara

Liviu Antal - Wikipedia

Şcoala de Fotbal “Liviu Antal” Sighişoara a câştigat Cupa Dexter U9 de la  Ocna Mureş! Astăzi se joacă Cupa Dexter U11! (GALERIE FOTO) • Alba Sport
Şcoala de Fotbal “Liviu Antal” Sighişoara a câştigat Cupa Dexter U9 de la Ocna Mureş! Astăzi se joacă Cupa Dexter U11! (GALERIE FOTO) • Alba Sport

CS Liviu Antal Cluj-Napoca | Facebook

Un exemplu de urmat!** Liviu Antal și-a deschis școală de fotbal la Cluj!  "Momentan deținem trei grupe de copii"
Un exemplu de urmat!** Liviu Antal și-a deschis școală de fotbal la Cluj! "Momentan deținem trei grupe de copii"

Şcoala de fotbal Liviu Antal trimite jucători în fotbalul profesionist |  Jurnalul Sighişoara Reporter
Şcoala de fotbal Liviu Antal trimite jucători în fotbalul profesionist | Jurnalul Sighişoara Reporter

EXCLUSIV | FCSB, CFR, Craiova - ochii pe el! A ieșit campion și e liber de  contract. Nu ar refuza să vină în România - Antena Sport
EXCLUSIV | FCSB, CFR, Craiova - ochii pe el! A ieșit campion și e liber de contract. Nu ar refuza să vină în România - Antena Sport

Şimleuanul Liviu Antal începe o nouă aventură în Champions League – Magazin  Sălăjean
Şimleuanul Liviu Antal începe o nouă aventură în Champions League – Magazin Sălăjean

Lituanienii vor să-l naturalizeze pe Liviu Antal

Liviu Antal reinvestește în fotbal. Are un club de copii care a câștigat  recent un turneu internațional
Liviu Antal reinvestește în fotbal. Are un club de copii care a câștigat recent un turneu internațional

Turneul International „Liviu Antal” la Cluj – juniorii de la Armenopolis  Gherla pe locul al II-lea! – Gherla INFO – CLUJ
Turneul International „Liviu Antal” la Cluj – juniorii de la Armenopolis Gherla pe locul al II-lea! – Gherla INFO – CLUJ