Home

înmiresmat inghetata fluent scoruri și tabele de fotbal englezesc Putere Noros Cumpără

UBS a aflat, dupa 10.000 simulari, castigatorul Mondialului din Rusia

أخبار كرة القدم العالمية – Aplicații pe Google Play

FCSB pierde dureros meciul cu West Ham, scor 3-1! Roș-albaștrii au făcut o  partidă bună la Londra - Eurosport
FCSB pierde dureros meciul cu West Ham, scor 3-1! Roș-albaștrii au făcut o partidă bună la Londra - Eurosport

Liverpool rămâne fără victorie în Premier League în acest an. Mudryk a  debutat la Chelsea | Flashscore.ro
Liverpool rămâne fără victorie în Premier League în acest an. Mudryk a debutat la Chelsea | Flashscore.ro

Clasament Brazilia - Fotbal Liga 1 si 2 - Urmariti aici evolutia  clasamentului la zi
Clasament Brazilia - Fotbal Liga 1 si 2 - Urmariti aici evolutia clasamentului la zi

Anglia – SUA 0-0, în Grupa B de la Campionatul Mondial 2022. Egal anost,  Pulisic a fost ales omul meciului - Fanatik.ro
Anglia – SUA 0-0, în Grupa B de la Campionatul Mondial 2022. Egal anost, Pulisic a fost ales omul meciului - Fanatik.ro

Everton și United, primele în top, Chelsea ocupă ultimul loc!** Arsenal nu  ar prinde Europa! Un clasament inedit realizat de englezi
Everton și United, primele în top, Chelsea ocupă ultimul loc!** Arsenal nu ar prinde Europa! Un clasament inedit realizat de englezi

Joc modest și remiză albă între Anglia și SUA, la Cupa Mondială 2022.  Calificarea se joacă în continuare | Digi24
Joc modest și remiză albă între Anglia și SUA, la Cupa Mondială 2022. Calificarea se joacă în continuare | Digi24

Play off – #7: FC Steaua – CFR Cluj 1-1! Show must go on! | FCSTEAUA.RO

Bucurati-va de fotbal! Franta 2-1 Germania! Gibraltar a obtinut a doua  victorie din ISTORIE, la interval de 3 zile! VIDEO REZUMATE | Sport.ro
Bucurati-va de fotbal! Franta 2-1 Germania! Gibraltar a obtinut a doua victorie din ISTORIE, la interval de 3 zile! VIDEO REZUMATE | Sport.ro

Rezultate Premier League 2023/2024 - scoruri Fotbal Anglia - Flashscore.ro

CM 2022 | Un jucător de la Campionatul Mondial a purtat ghete cu steagul  Rusiei: "E casa mea! Nu mi-e frică de nimic!" - Antena Sport
CM 2022 | Un jucător de la Campionatul Mondial a purtat ghete cu steagul Rusiei: "E casa mea! Nu mi-e frică de nimic!" - Antena Sport

Ei sunt cei mai scumpi jucatori din lume! Haaland e pe locul patru, Mbappe  nu a prins top 10! Surpriza mare pe primul loc | Sport.ro
Ei sunt cei mai scumpi jucatori din lume! Haaland e pe locul patru, Mbappe nu a prins top 10! Surpriza mare pe primul loc | Sport.ro

Slovacia 0-5 Spania Ibericii s-au distrat cu nationala lui Tarkovic |  Suedia 3-2 Polonia Polonezii au visat pana in minutele de prelungire cand  Claesson a lovit decisiv | Sport.ro
Slovacia 0-5 Spania Ibericii s-au distrat cu nationala lui Tarkovic | Suedia 3-2 Polonia Polonezii au visat pana in minutele de prelungire cand Claesson a lovit decisiv | Sport.ro

Cele mai bune site-uri cu statistici din fotbal

Conference League, etapa 6. Toate rezultatele și clasamentele din grupele  B-D. Nice merge direct în „optimi”, Silkeborg e „out” deși i-a dat 10-0  FCSB-ului - Fanatik.ro
Conference League, etapa 6. Toate rezultatele și clasamentele din grupele B-D. Nice merge direct în „optimi”, Silkeborg e „out” deși i-a dat 10-0 FCSB-ului - Fanatik.ro

REZULTATE LIGA NAȚIUNILOR. Vezi aici programul Nations League

Statistica scor corect

We Love Sport Fotbal Vintage FOTBAL VINTAGE | Pe vremuri, un 3-3 de mare  spectacol în derby-ul Clujului
We Love Sport Fotbal Vintage FOTBAL VINTAGE | Pe vremuri, un 3-3 de mare spectacol în derby-ul Clujului

Dusmanie istorica! Franta a batut Anglia la rugby si i-a oferit Irlandei  Turneul celor 6 Natiuni | Sport.ro
Dusmanie istorica! Franta a batut Anglia la rugby si i-a oferit Irlandei Turneul celor 6 Natiuni | Sport.ro