![Medicul Vasi Rădulescu: Cine știe să pună un stent? Prețuiți rezidenții, nu vă mai băgați toți piloșii peste tot! - Edupedu.ro Medicul Vasi Rădulescu: Cine știe să pună un stent? Prețuiți rezidenții, nu vă mai băgați toți piloșii peste tot! - Edupedu.ro](https://i0.wp.com/www.edupedu.ro/wp-content/uploads/2018/11/Vasi-Radulescu-2.jpg?fit=960%2C960&ssl=1)
Medicul Vasi Rădulescu: Cine știe să pună un stent? Prețuiți rezidenții, nu vă mai băgați toți piloșii peste tot! - Edupedu.ro
![Mituri, vrăjitorii și fake news în medicină | Vasi Rădulescu | TEDxUniversitateaPolitehnicaBucurești - YouTube Mituri, vrăjitorii și fake news în medicină | Vasi Rădulescu | TEDxUniversitateaPolitehnicaBucurești - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/pULaYD0Eu2Y/maxresdefault.jpg)
Mituri, vrăjitorii și fake news în medicină | Vasi Rădulescu | TEDxUniversitateaPolitehnicaBucurești - YouTube
![Saga plagiatorului vaccinist dr. Vasi Rădulescu nu se mai oprește. Tânărul medicinist Marius Fersigan îi demontează minciună după minciună. Colegiul Medicilor ar fi trebuit să intervină deja în acest caz grav care Saga plagiatorului vaccinist dr. Vasi Rădulescu nu se mai oprește. Tânărul medicinist Marius Fersigan îi demontează minciună după minciună. Colegiul Medicilor ar fi trebuit să intervină deja în acest caz grav care](https://www.activenews.ro/documente/Minciuni%20penale%20Vasi%20Radulescu.jpg)
Saga plagiatorului vaccinist dr. Vasi Rădulescu nu se mai oprește. Tânărul medicinist Marius Fersigan îi demontează minciună după minciună. Colegiul Medicilor ar fi trebuit să intervină deja în acest caz grav care
![Saga plagiatorului vaccinist dr. Vasi Rădulescu nu se mai oprește. Tânărul medicinist Marius Fersigan îi demontează minciună după minciună. Colegiul Medicilor ar fi trebuit să intervină deja în acest caz grav care Saga plagiatorului vaccinist dr. Vasi Rădulescu nu se mai oprește. Tânărul medicinist Marius Fersigan îi demontează minciună după minciună. Colegiul Medicilor ar fi trebuit să intervină deja în acest caz grav care](https://www.activenews.ro/documente/Nu%20am%20g%C4%83sit%20pagina%20%E2%80%93%20Dr%20Vasi%20R%C4%83dulescu%20plagiatorul.jpg)
Saga plagiatorului vaccinist dr. Vasi Rădulescu nu se mai oprește. Tânărul medicinist Marius Fersigan îi demontează minciună după minciună. Colegiul Medicilor ar fi trebuit să intervină deja în acest caz grav care
![Medicul Vasi Rădulescu, acuzat că pe site-ul său sunt texte plagiate. Acesta recunoaște problemele și șterge articolele: „Pe site au scris două colege. E vina mea că am mers pe încredere” Medicul Vasi Rădulescu, acuzat că pe site-ul său sunt texte plagiate. Acesta recunoaște problemele și șterge articolele: „Pe site au scris două colege. E vina mea că am mers pe încredere”](https://cdn.g4media.ro/wp-content/uploads/2022/02/vasi.jpg)
Medicul Vasi Rădulescu, acuzat că pe site-ul său sunt texte plagiate. Acesta recunoaște problemele și șterge articolele: „Pe site au scris două colege. E vina mea că am mers pe încredere”
![Vasi Rădulescu (Doclandia): Am privit mai ales peste Atlantic, cu precădere SUA și Canada, unde funcționează bine astfel de soluții, dar și în Europa de Vest Vasi Rădulescu (Doclandia): Am privit mai ales peste Atlantic, cu precădere SUA și Canada, unde funcționează bine astfel de soluții, dar și în Europa de Vest](https://media.iqads.ro/2021/10/pjimage23-cover-410.jpg)
Vasi Rădulescu (Doclandia): Am privit mai ales peste Atlantic, cu precădere SUA și Canada, unde funcționează bine astfel de soluții, dar și în Europa de Vest
![RefleqtMedia | Cine este medicul, Vasi Rădulescu, care a isterizat lumea vorbind despre „alinierea chakrelor” RefleqtMedia | Cine este medicul, Vasi Rădulescu, care a isterizat lumea vorbind despre „alinierea chakrelor”](https://i0.wp.com/www.refleqtmedia.ro/wp-content/uploads/2019/01/Vasi-Radulescu.jpg?fit=960%2C960&ssl=1)
RefleqtMedia | Cine este medicul, Vasi Rădulescu, care a isterizat lumea vorbind despre „alinierea chakrelor”
![Dr Vasi Rădulescu: Se uită unii ciudat la mine și nu pricep cum de am ajuns la 35 de ani și nu sunt însurat. N-am nici copii | DCMedical.ro Dr Vasi Rădulescu: Se uită unii ciudat la mine și nu pricep cum de am ajuns la 35 de ani și nu sunt însurat. N-am nici copii | DCMedical.ro](https://media.dcmedical.ro/image/201902/w960/dr_vasi_radulescu_38667000.jpg)